המשרד

הורן ושות' הינו משרד הבוטיק המוביל בישראל בתחום ההיי-טק ומדעי החיים, והוא ייחודי בהיותו פרקטיקה בלעדית בתחום זה. מייסד המשרד, יובל הורן, הוכר על ידי הדירוג הבינלאומי "Who's Who of Life Sciences Lawyers", כאחד מחמשת עורכי הדין המובילים בעולם בעסקאות בתחום מדעי החיים בשנים 2013 ו-2015 וכ- Global Thought Leader ב- 2018 ו-2019.

הורן ושות' מתמחה בייצוג לקוחות בכל ההיבטים של פעילותם, לרבות ובעיקר עסקאות הנוגעות לטכנולוגיות וזכויות קניין רוחני, היבטי ממשל תאגידי ומימון, וכן הסכמים מסחריים על סוגיהם.

המשרד הוקם בספטמבר 2009 ומונה כיום 18 עורכי דין ושני מתמחים. המשרד ידוע בזכות ייעוץ ופתרונות חדשניים לסוגיות ועסקאות מורכבות בעולם המשפט והטכנולוגיה. מאז 1993, יובל ועורכי הדין במשרד ייצגו מייסדים, חברות ומשקיעים רבים בעסקאות שערכו במגזרי מדעי החיים והטכנולוגיה.

הורן ושות' הינו הנציג הישראלי ב- Biolegis, רשת אירופאית של משרדי עורכי-דין מובילים המתמחים בייצוג חברות ביוטכנולוגיה ומכשור רפואי. עורכי הדין במשרד זכו בהכרה מצד דירוגים בינלאומיים מובילים ועל ידי קולגות כמומחים בדיני חברות, קניין רוחני ועסקאות בתחום הטכנולוגיה, והם מוזמנים באופן תדיר להרצות ולכתוב על תחומים אלו. משרדנו דורג בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר בתחומי הבריאות ומדעי החיים על ידי הדירוג הבינלאומי Legal 500 שציין כי: "המשרד פועל ברמה הגבוהה ביותר של תחום מדעי החיים זה מעל ל-20 שנה". יובל הוכר כמומחה בתחום מדעי החיים על ידי "Who's Who of Life Sciences Lawyers", בשנים 2008 עד 2019 וכן כמומחה בתחומי מדעי החיים בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר על ידי Legal 500.

המשרד מדורג בעקביות על ידי מגזין IAM כאחד מבין חמשת המשרדים המומלצים ביותר בתחום עסקאות קניין רוחני: "רוחב הידיעה והעיסוק של הורן ושות' משמעה כי המשרד יכול לשרת מגוון רחב של לקוחות בעוד עומק המומחיות של כל עו"ד במשרד עדיין מבטיחה איכות".

עו"ד יובל הורן דורג כאחד משלושת עו"ד "המומלצים ביותר" בישראל לעסקאות קניין רוחני. מאז 2008 הוא חבר ויועץ משפטי ב-Institutional Review Board של המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא – תל השומר. ב- 2016-2017 כיהן יובל כיו"ר משותף (והישראלי הראשון) של ועדת דיני טכנולוגיה של ה-International Bar Association) IBA). כיום הינו יו"ר משותף של שני כנסים מובילים של הארגון – IBA Annual World Life Sciences Conference וכן IBA Annual M&A in the Tech Sector Conference.